ZUŠ Václava Kálika v Opavě

Krajská kola soutěží ZUŠ — výsledky

Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů, 6. — 7. března 2013, ZUŠ L. Janáčka Havířov — Podlesí

  • 1. místo s postupem — kvintet: Jana Kepová příčná flétna, Vojtěch Šimera klarinet, Marie Kepová trubka, Jan Škubník pozoun, Richard Šíma tuba, pedagog: J. Kepa, A. Bartusková, P. Plánský, I. Zdrálková
  • 2. místo — trio: Kateřina Machů příčná flétna, Michaela Moravcová saxofon, Veronika Dubová saxofon, pedagog: A. Bartusková, M. Pelc
  • 2. místo — trio: Lenka Jakšová příčná flétna, Marek Těžký saxofon, Kateřina Machů klavír, pedagog: A. Bartusková, M. Pelc, R. Godovská
  • 3. místo — trio: Zuzana Lenertová příčná flétna, Anežka Schreierová příčná flétna, Eliška Jelínková kytara, pedagog: A. Bartusková, L. Lebedová

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje, 22. března 2013, ZUŠ B. Smetany Karviná — Mizerov

  • 1. místo s postupem — Tobiáš Mlýnek II. kategorie, pedagog: R. Kulla
  • 1. místo s postupem — Adéla Tomanová VIII. kategorie, pedagog: T. Pokorná
  • 3. místo — Veronika Podolínská III. kategorie, pedagog: T. Pokorná

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na akordeon, 26. — 27. března 2013, ZUŠ Klimkovice

  • 1. místo s postupem — Martin Žurek IX. kategorie, pedagog: H. Nosková
  • 1. místo s postupem — trio: Martin Žurek, Monika Fridrichová, Tomáš Teuer III.A kategorie, pedagog: H. Nosková
  • 1. místo s postupem - Karolína Švábová II. kategorie, pedagog: T. Pokorná
  • 1. místo — Přípravný akordeonový orchestr I. kategorie, pedagog: H. Nosková
  • 1. místo — Akordeonový orchestr Andante II. kategorie, pedagog: H. Nosková
  • 2. místo — Monika Fridrichová IX. kategorie, pedagog: H. Nosková
  • Čestné uznání — Martin Pavlík III. kategorie, pedagog: H. Nosková
  • Čestné uznání — Veronika Vajdová IV. kategorie, pedagog: H. Nosková

Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů, 4. — 5. dubna 2013, ZUŠ Frýdek — Místek

  • 1. místo — trio: Kateřina Vítečková housle, Klára Věntusová příčná flétna, Markéta Kostková klavír, pedagog: M. Foltisová, J. Polednová, M. Kristýnková
  • 2. místo — duo: Laura Schindlerová housle, Alžběta Kavanová housle, pedagog: L. Židková
  • 2. místo — duo: Anna Hennhoferová viola, Karolína Nováková viola, pedagog: D. Raabová
  • 2. místo — duo: Vojtěch Tomeček viola, Radek Vedra viola, pedagog: D. Raabová
  • 2. místo — houslové terzetto: Adéla Marcinková, Jan Jašek, Radoslav Nanov, pedagog: D. Raabová, M. Foltisová

Krajská přehlídka literárně-dramatických oborů ZUŠ, 6. dubna 2013, ZUŠ Rýmařov

  • Ocenění za autorskou pantomimickou etudu Červený nos, pedagog: P. Bublíková